Księgowość Finanse Audyt

 

 

 

O MNIE

Powiem wprost - papierki to mój żywioł!

 

Nazywam się Marta Jarząbkowska i od ponad 6 lat wiążę swoją ścieżkę zawodową z księgowością, audytem i finansami. Rachunkowość to moja pasja, która w połączeniu z bogatym doświadczeniem i ciągłym podnoszeniem kwalifikacji pozwala mi zaoferować usługę prowadzenia księgowości na najwyższym poziomie.

 

Oferuję:

 • pomoc w założeniu działalności gospodarczej - w tym wybór formy prawnej, metody opodatkowania, wypełnienia tych strasznych papierków i załatwiania formalności;
 • prowadzenie pełnej księgowości, podatkowej księgi przychodów i rozchodów i ryczałtu;
 • przeglądy finansowe pod kątem przygotowania dokumentacji do audytu zewnętrznego;
 • analizy finansowe (np. rentowności, płynności, zadłużenia, efektywności) i raporty;
 • opracowanie polityki rachunkowości;
 • sporządzanie sprawozdań finansowych;
 • jasne i przejrzyste warunki świadczenia usług;
 • miłą atmosferę, sumienność i terminowość prowadzenia Twoich ksiąg!

FAQ

OFERTA

KONTAKT

Marta Jarząbkowska

Szanuję Twój czas, dlatego - w przeciwieństwie do konkurencji - nie będę zapraszać Cię do wypełniania różnych formularzy w celu ustalenia ceny usługi księgowej

 

Oferuję Ci jasne i przejrzyste zasady mojego wynagrodzenia.

 

Podane ceny są cenami netto.

ryczałt - 99 zł za miesiąc 

 • do 20 dokumentów

 

KPIR - 129 zł za miesiąc

 • do 20 dokumentów

 

pełna księgowość - 499 zł za miesiąc

 • do 10 dokumentów

 

 

* jestem elastyczna - okazjonalnie jeden czy dwa dokumenty ponad limit to dla mnie żaden problem i nie będę Cię za nie obciążać, lecz miej na uwadze, że niewykorzystany limit nie przechodzi na kolejny miesiąc

 

Nieco inaczej wygląda sprawa analizy finansowej Twojego biznesu - w tym przypadku, pomimo szczerych chęci, nie jestem w stanie z góry przewidzieć ceny takiej usługi, i musimy ją ustalić indywidualnie. Mogę jednak przedstawić widełki, których na pewno Twoja usługa nie przekroczy:

 • analiza wskaźnikowa danego obszaru sprawozdania finansowego (np. aktywów trwałych, zobowiązań, przychodów) - w postaci pliku, w który samodzielnie wstawisz swoje dane finansowe - 50 zł
 • pełna analiza finansowa bilansu i rachunku zysków i strat (wstępna i wskaźnikowa) wraz z komentarzem w formie raportu - 500-1000 zł​​​​​
 • wszystkie dodatkowe raporty, zestawienia i analizy ustalimy indywidualnie

 

 

Co będzie należało do moich obowiązków w ramach współpracy?

 

W wielkim skrócie - prowadzenie biznesu i miłe spędzanie wolnego czasu :) Papierkową robotą zajmę się ja. Z uwagi jednak na sztywne terminy rozliczeń z Urzędami, będę wymagała od Ciebie terminowego dostarczania dokumentów.

 

 

Co to właściwie jest dokument?

 

Wbrew pozorom dokument to nie tylko faktura VAT. Jest to każdy dowód Twojej działalności, który powinien zostać ujęty w księgach. Jeżeli więc ponosisz koszty związane na przykład z prowadzeniem rachunku bankowego, a dowodem na to jest wyciąg z konta - jest to dokument wliczany do Twojego limitu. Tak samo paragon za taksówkę czy bilet PKP. Bez obaw jednak - jeżeli na jednej fakturze masz kilka pozycji - zostaną one potraktowane jako jeden dokument, bez względu na ich ilość.

 

 

Do kiedy muszę dostarczyć dokumenty?

 

Ogólna zasada brzmi - jak najszybciej :) Terminy składania deklaracji do Urzędów są niestety sztywne, a ich przekroczenie grozi sporymi odsetkami. Nie oznacza to jednak, że codziennie będziesz musiał gnać do mnie z każdym świstkiem - wystarczy mi, abyś dostarczył komplet dokumentów raz w miesiącu - najchętniej do 5. dnia roboczego każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. 

 

 

Znalazłem fakturę sprzed... kilku miesięcy! Co teraz?

 

No cóż - nieciekawie. Zła wiadomość jest taka, że będzie to najprawdopodobniej wymagało korekty deklaracji, za którą będę musiała Cię dodatkowo obciążyć. Dobra wiadomość jest taka, że nie jest to koniec świata i wszystko da się skorygować. Dbajmy więc o swój czas i swoje finanse poprzez terminowe przekazywanie kompletu dokumentów :) 

 

 

Gdzie dostarczyć dokumenty?

 

Najlepiej będzie, jeżeli dostarczysz dokumenty do mojego biura. Możesz to zrobić osobiście lub kurierem. Jeżeli będzie Ci wygodniej, abym to ja odbierała dokumenty od Ciebie z siedziby - również możemy się tak dogadać, a cenę takiej usługi ustalimy indywidualnie.

 

 

Jak mam zapłacić za usługę?

 

Nasza współpraca od strony formalnej opierać się będzie na pisemnej umowie, na podstawie której wystawimy Ci fakturę VAT. Na jej zapłacenie będziesz miał 7 dni.

 

 

Nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie!

 

Spokojnie :) W razie wątpliwości zawsze możesz wysłać maila ze swoimi pytaniami, a ja postaram się szybko na niego odpowiedzieć. Dane teleadresowe podałam poniżej - więc jeżeli coś jest niejasne - czekam na Twoją wiadomość!

Marta Jarząbkowska

Porzeczkowa 1/2

61-160 Czapury

 

biuro@martajarzabkowska.pl

 

tel. 600 544 999

POWRÓT

POWRÓT

POWRÓT

POWRÓT

Stronę stworzono w kreatorze www WebWave.